Producent Tamiya 58661-modèle zdalnie sterowanej Haulin w skali 1:14 RC buffar Fat Fox Racing Truck na podwoziu TT-01e. -zaczep Traktora Idealnie pasuje ne przyczep Bruder oraz do niektórych maszyn Bruder producent Tamiya 47390-modèle zdalnie sterowanego samochodu w skali 1:10 RC Avante Buggy 4WD Off-Road Black Edition 2011-zestaw do samodzielnego montażu. Przedstawiamy niesamowity zestaw ZABAWEK w którego skład wchodzi: zdalnie sterowany ciągnik Nouvelle Hollande T8 oraz PRASA do balotów Marki Bruder. Traktor wykonany jest bardzo precyzyjnie, z wysoką dbałością o szczegóły. Pojazd porusza się Zarówno do przodu Jak je ne tyłu. Posiada także skrętną przednią oś a Dzięki gumowemu bieżnikowi z łatwością porusza się w nierównym terenie. Kolejnym Atutem ciągnika są zasilane elektrycznie lumière Przednie. Traktor Posiada przeszkloną kabinę. Wielką zaletą zabawki jest Fakt, że Można ją Bezproblemowo łączyć z wieloma zabmaladroami Marki Bruder. !!! UWAGA Nie jest à Produkt firmy Bruder, producentem Traktora jest Firma Maisto Tech. PRASA balotów Bruder 02121 à wiernie odwzorowany modèle oryginalnej prasy rolnicjay wykorzystywanej do belowania słomy. PRASA CLAAS wyposażona została w otwierane klapy, które pozwalają zajrzeć do wnętrza Komory rolującej, w mobile verrouillés elementy zbierające, w wyjmowaną belę sprasowanej słomy-Bela słomy wysuwa się samoczynnie, Dzięki mechanizmowi NAP, zanemu przez Koła jezdne prasy, a także w duże Koła z gumowymi, miękkimi oponami. Prasę Można podpiąć ne każdego ciągnika Marki Bruder.

Zabawki tej firmy à znakomity pomysł na prezent dla dziecka w wieku Powyżej Trzech lat! Posiada zabawka:-klapy otwierane: tylna oraz Komory rolującej,-zrolowaną belę słomy, która po otwarciu jest wysuwana z Komory prasy za POMOCA mechanizmu napĩzanego OD kół jezdnych,-gumowe i profilowane opony,-pasuje ne wszystkich ciągników firmy Bruder. Zdalnie sterowana zabawka w skali 1:20 firmy Double Eagle E520 Wywrotka wzorowana na ciężarówce homme. Zestaw w wersji prêt à courir (RTR) czyli prêt do uruchomienia po wyjęciu z pudełka. zalecany ne Zabawy dla dzieci w wieku: 6 + pojazd Posiada zdalnie sterowaną podnoszoną i opuszczaną Wywrotki skrzynię. Podczas jazdy do przodu ciężarówka Wydaje odgłos pracy silnika oraz świeci w sposób ciągły przednimi je tylnymi światłami. Podczas cofania słychać dźwięk “pikania” Charakterystyczny dla cofania dużych pojazdów i maszyn, un Dodatkowo migają światła. Podczas skręcania w Prawo/LEWO, lumière z prawej/lewej strony b, ą migać Jak kierunkowskazy. Seria profi Marki Bruder à MODELE rzeczywistych maszyn w skali 1:16. Wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odzwierciedlają w drobnych szczegółach cérebral pojazdy, przeznaczone są dla dzieci Powyżej 3 Roku życia.

Wszystkie produkty z tej serii Można ze sobą konfigurować je łączyć, co sprawia, że Zabawa sprawie się interesująca i wciągająca dla waszych POCIECH. Dodatkowym Atutem serii Top profi brudera jest Fakt, że wszystkie zabawki są wyprodukowane OD początku ne latest w niemczech, co czyni je bezpiecznymi je trwałymi “Zabawy towarzyszami” dzieci waszych! Można podczepić zabawki o podobnej wielkości oraz niektóre zabawki firmy Bruder, głównie le przyczepy NP.: 02203, 02212, modèle w skali 1:16.